TestDomena
TestDomena

Eksperymentalna domena do testowania javy
 
IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share | 
 

 Kalendarium Vegety (Obowiązkowe dla Saiyan i Halfów)

Go down 
AutorWiadomość
Admin
Admin


Liczba postów : 44
Join date : 16/07/2015

PisanieTemat: Kalendarium Vegety (Obowiązkowe dla Saiyan i Halfów)   Sro Wrz 14, 2016 5:07 pm

Kalendarium Vegety- 2250 rok przed Wielką Wojną – Planeta Plant zostaje podbita przez Changelingów, którzy zostali do tego wynajęci przez Tsufuli. Tsufule zajmują planetę i w ciągu kilku lat opanowują ją w całości. Zmieniają nazwę planety na Tsuful.

- 2050 rok przed Wielką Wojną – Na planecie Tsuful rozbija się kilka statków, które należą do barbarzyńskiej rasy Saiyan. Tsufule przyjmują nowych mieszkańców planety. Dzielą planetę na dwie strefy, jednak z upływem lat Tsufule zaczynają traktować Saiyan jako swoich niewolników.

- 1550 rok przed Wielką Wojną – Przywódca Saiyan Vegeta nawołuje swój lud do walki z Tsufulami. Rozpoczyna się walka o planetę Tsuful.

-1545 rok przed Wielką Wojną – Pełnia księżyca i pierwsze odnotowanie przypadku przemiany Saiyan w Oozaru. Szala zwycięstwa zaczyna przechylać się na stronę barbarzyńców

- Lata 1544 – 1540 przed Wielką Wojną – Walki o planetę stają się coraz cięższe. Saiyanie dzięki swojej umiejętności i zdobycznej technologii zaczynają wygrywać kolejne starcia i spychają swoich przeciwników do defensywy.

- 1540 rok przed Wielką Wojną – Ostateczne zwycięstwo Saiyan i wytępienie Tsufuli. Planeta Tsuful zostaje przemianowana na Vegetę, zaś Saiyanie stają się jej samodzielnym władcami, równocześnie przejmując technologię pokonanych. Przywódca Saiyan Vegeta ogłasza się królem i jest znany jako wybawca swojego ludu z pod Tsufuliańskiego buta.

- Lata 1540 – 512 przed Wielką Wojną – Saiyanie odkrywają energię Ki i uczą się ją wykorzystywać w walce. Zaczynają się coraz bardziej rozwijać, dzięki zasymilowanej technologii, dzięki czemu stają się mniej barbarzyńscy. Równocześnie zaczynają opuszczać swoją planetę i zachodzą pierwsze spotkania z przedstawicielami sąsiednich planet, którzy w zamian za siłę wojskową, którą dysponują Saiyanie oferują im technologię. Rozwój Vegety jest coraz większy, zaś wojownicza rasa zdobywa coraz większe poważanie wśród sąsiadów.

- 511 rok przed Wielką Wojną – Pierwsze spotkanie Saiyan i Changelingów. Kilka miesięcy później zostaje podpisany pakt pomiędzy tymi rasami, na mocy którego Saiyanie będą najemnikami w wojskach Changelingów, a ci podzielą się swoją technologią.

- Lata 510 – 250 przed Wielką Wojną – Współpraca pomiędzy Saiyanami, a Changelingami toczy się bezproblemowo. W międzyczasie mieszkańcy Vegety znacznie wzrastają w siłę przez co stają się zagrożeniem dla rasy jaszczurów. Ci potajemnie zaczynają planować jak powstrzymać Saiyan. Saiyanie także zaczęli się zbroić, do końca nie ufając swoim współpracownikom.

- 245 rok przed Wielką Wojną – Władca Saiyan wiedząc co Changelingowie robią ze współpracownikami, których uznają za zagrożenie wypowiada pakt. Równocześnie wojska Saiyan zostają powołane w stan pełnej gotowości. Jednakże nie udało im się do końca przewidzieć ataku, także pierwsze uderzenie armii Changów zaskakuje mieszkańców Vegety.

- Lata 245 – 150 w trakcie Wielkiej Wojny – Changelingowie nie spodziewali się tak ciężkiej przeprawy. Wojska Saiyan zatrzymały ich i rozpoczęła się wojna pozycyjna na wszystkich frontach. Obydwaj władcy nie mieli wątpliwości co do wydawanych rozkazów. Wraz z upływem lat działania wojskowe zaczynały być coraz bardziej brutalne, zaś Saiyanie przechodzili do ofensywy. Niektórzy dowódcy Changów, zastanawiali się czy atakowanie ich było dobrym posunięciem.

- 150 rok w trakcie Wielkiej Wojny – Pierwsza udokumentowana przemiana w Super Saiyanina. Moc jaka się z tym wiązała sprawiła, że szala zwycięstwa przechyliła się na korzyść Saiyan.

- Lata 150 – 0 w trakcie Wielkiej Wojny – Transformacja SSJ oraz agresja Saiyan sprawiły, że wojska Changelingów zaczynały się wycofywać, zaś wojownicy z ogonami przejmowali kolejne planety wroga. Zazwyczaj czyścili je ze wszystkich zasobów i niszczyli, lecz kilka z nich o strategicznym położeniu zachowali dla siebie. W końcu odział składający się z najpotężniejszych wojowników w tym dwóch, którzy opanowali przemianę w Super Wojownika zaatakował macierzystą planetę Changów. To była szybka i krwawa potyczka, która skończyła się przegraną jaszczurów.

- Rok zerowy – Changelingowie zostają zmiażdżenie bez litości. Większa część rasy zginęła w walce, a ich rodzinna planeta zostaje zniszczona. Nieliczne niedobitki uciekają na kilku statkach z resztkami technologii, którą udało im się zabezpieczyć. Osiedlają się na Namek. Resztę technologii Changów przejmują Saiyanine. W tym momencie mieszkańcy Vegety zaczynają rozwijać swoją technologię i stawać się znaczącym graczem w galaktyce. Wielka Wojna zakończyła się zwycięstwem Saiyan, a dla mieszkańców Vegety rozpoczęła się Nowa Era, która miała ich zaprowadzić do świetlanej przyszłości.

- 1000 lat po Wielkiej Wojnie – Pierwsze pojawienie się Halfów, spłodzonych przez Saiyan, którzy rozbili się na planecie zwanej Ziemia.

- Lata 1000 – 1425 po Wielkiej Wojnie – Rozkwit rasy Saiyan. Stają się oni z każdym pokoleniem coraz silniejsi, lecz również coraz bardziej aroganccy. Halfy są dyskryminowane i szykanowane. Saiyanie uważają ich za o wiele słabszych niż czystokrwiści. Z tego powodu mają zakaz wchodzenia do miast i żyją na uboczu. Niektórym zaczyna się to podobać coraz mniej.

- 1427 rok po Wielkiej Wojnie – Napięcia między Halfami, a Saiyanami czystej krwi są coraz poważniejsze. Dochodzi do coraz częstszych agresji w stosunku do połówek.

- 1438 rok po Wielkiej Wojnie – Rozpoczyna się powstanie Halfów, które jednak nie obejmuje całej planety. Powstanie pojawiło się tylko w kilku miejscach, wiec władze ogoniastych nie uznały go za zagrożenie.

- Lata 1438 – 1444 po Wielkiej Wojnie – Walki pomiędzy Halfami i małymi oddziałami Saiyan. Nie są jednak zagrożeniem dla stabilności planety. W międzyczasie umiera król.

- 1444 rok po Wielkiej Wojnie – Nowy król o imieniu Zell nadaje Halfom prawa i pozwala im żyć jak czystym Saiyanom. Halfy uzyskują dostęp do Akademii i możliwość wstąpienia do wojska. Zabicie Halfa od tej pory podlega karze. Przywódca powstania Mukuro osiedla się na obrzeżach głównego miasta.

- 1705 rok po Wielkiej Wojnie – Syn króla Zella coraz głośniej myśli nad ograniczeniem wojowniczych planów swojej rasy. Chciałby, żeby Saiyanie żyli w większej koegzystencji z innymi rasami.

- 1733 rok po Wielkiej Wojnie  – Król Vegety umiera, zaś schedę po nim przejmuje jego syn Zell Junior noszący imię po swoim wielkim dziadku, który był największy wojownikiem i królem Vegety.

-1741 rok po Wielkiej Wojnie  – Giną poplecznicy starego króla. Krążą pogłoski, że aktualny król zamordował swojego ojca dla władzy, jednak nikt nie chce o tym mówić. Zell Junior rozpoczyna umacnianie swojej władzy.

- 1748 rok po Wielkiej Wojnie  – Zell Junior po ataku na Akademię wydaje rozkaz ataku. Wojska Saiyańskie mają podbić całą Galaktykę. Równocześnie zwiększa się pobór do wojska, a szkolenie kadetów zostaje przyspieszone. Kilka miesięcy później następuje atak Tsufula na Vegetę. Potwór o imieniu Katsu, który miał być w przeszłości władcą Tsufuli przejął ciało jednego z żołnierzy i zmusił go do wielu koszmarnych rzeczy. Śmierć ponosi wiele setek istnień. Potajemnie mówi się, że to wszystko było zaplanowane przez króla, który chciał urządzić sobie igrzyska

- 1750 rok po Wielkiej Wojnie – Wybucha Rebelia przeciw królowi. Wojska wierne Zellowi prowadzą potyczki z rebeliantami na powierzchni całej planety. Ostatecznie jednak największa walka rozgrywa się na terenie Pałacu Królewskiego. W jej wyniku Zell zostaje pokonany i uśmiercony, a resztki jego fanatycznych popleczników giną. Nowym Królem zostaje Zidarock Zahne. – aktualny czas.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://testdomena.forumpolish.com
 
Kalendarium Vegety (Obowiązkowe dla Saiyan i Halfów)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
TestDomena ::  :: Baza Danych-
Skocz do: