TestDomena
TestDomena

Eksperymentalna domena do testowania javy
 
IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share | 
 

 Królewski Dekret (Obowiązkowe dla Saiyan i Halfów startujących na Vegecie)

Go down 
AutorWiadomość
Admin
Admin


Liczba postów : 44
Join date : 16/07/2015

PisanieTemat: Królewski Dekret (Obowiązkowe dla Saiyan i Halfów startujących na Vegecie)   Sro Wrz 14, 2016 5:23 pm

KRÓLEWSKI DEKRET (REGULAMIN)

1.Wyróżniamy 5 rang w królestwie planety Vegeta:

•Budou - Kadet (Czyli początkujący wojownik który jest wolontariuszem i z własnej woli wstąpił do wojska, nie posiada jakieś większej wiedzy na temat walki, nazwa jego rangi to winogrono. Winogron jest dużo, acz są małe i słabe, gdyż łatwo je gnieść tak jak kadetów)

•Nashi - Regular Class Sayian (Mięso armatnie, owieczki na rzeź, czyli piechota która ma zginąć. Wyposażeni w podstawowe wyposażenie wysyłani na zadania. Nazwa rangi to Gruszka, gruszek tez jest duzo jak piechoty, jednakże są one wytrzymalsze od winogron i więkrze co symbolizuje wyższa range i większą przeżywalność)

•Natto - High Class sayian (Weterani tak można ich tylko nazwać, żołnierze którzy wykazali się kompetencją i nie zginęli. Ich nazwa to orzech są twardzi, zahartowani w bojach i przeżyją długo.Orzech ma twardą powierzchnie tak łatwo go nie zgnieciesz, tak jak Weterana mającego doświadczenie, dyscyplinę i silną wole)

•Kiui - Elite Sayian (Elita w skrócie mówiąc Weteran, który swoją wytrwałością, pomysłowością, honorem, lojalnością i umiejętnościami zaskarbił sobie zaufanie i szacunek najwyższych władz.Otrzymuje on Przywileje równe wszelkim władza pod królem.Jego nazwa to Kiwi, które w bardzo dobrym wydaniu występuje dość rzadko i jest również wytrzymałe.Może nie jak orzech ale ma symbolizować jak mało elity jest i jak ważni oni są dla na przykład Króla)

•Reishi - Sayian Capitan (Kapitan śmietanka w śród armii mający władze i przywileje prawie równe królowi.Są to wojownicy elity którzy udowodnili ze są w stanie wyciskać z siebie ponad 100% oraz wyróżnili się zdolnościami przywódczymi jednocześnie zaskarbiając sobie zaufanie podopiecznych jakich dostawał losowo na zadania.Ich nazwa to Liczi czyli chińska śliwka podobno bardzo rzadka w europie tak jak kapitan a dzięki jej twardej powłoce idealnie odwzorowuje siłę i wytrzymałość kapitana oraz to jak rzadko ktokolwiek tą rangę otrzymuje)


2. Każdy nowy (Half-)Sayianin zaczyna od rangi Budou.

3. Aby otrzymać awans należy wykazać się w wykonywanych przez nas misjach. Jak ktoś chce może napisać raport dla króla dla dodatkowych punktów. W innym wypadku, po prostu administrator przeglądnie przebieg misji.

4. O awansie decyduje Król Vegety lub przełożony gracza (Tylko NPC).

5. Gracze mogą wydawać polecenia NPC i innym graczom o niższej randze (wyjątki Budou i Nashi)

6. Od Nashi odpowiada się przed przełożonym (NPC) lub wysokiej rangi graczem, ale od NPC zależy awans graczy do wyższej rangi (może tylko wpłynąć na decyzje NPC).

7. Od klasy Natto do Reishi odpowiada się przed samym królem. Obowiązuje dobre wychowanie i odpowiednie zachowanie. W przeciwnym wypadku konsekwencje są niewiadome (zależne od króla).

8. Sayianie klasy Nashi oraz Budou nie mogą nikomu rozkazywać.

9. Do rangi Kiui obowiązuje system monitoringu co znaczy że każdy (half-)sayianin jest bacznie obserwowany w celu wyłapania zdrajców. Czyli aby wyruszyć na przykład na Namek trzeba dostać zadanie związane z tą planetą, gdyż wtedy do statków zostaje wprowadzona autoryzacja na te koordynaty. Jeżeli ktoś zabierze od tak statek i wprowadzi koordynaty np. na ziemie na które nie było autoryzacji statek zatrzęsie się i poleci na orbitę planety ulegając samo-destrukcji zabijając pilota.Może również dojść do sytuacji zwyczajnego ściągnięcia statku z orbity na powierzchnie planety. Elita i Kapitanowie otrzymują własne statki. Monitoring nie ma wpływu na pustyni, ani w ruinach Tsuful. Mogą od teraz czasami wystąpić patrole Sayian.

10. Sayianie klasy Budou są traktowani jak nic nie warte śmiecie, robaki i zwyczajne kupy mięsa. Budou nie mają prawa głosu. Sayianie klasy Nashi są traktowani normalnie, pomimo faktu iż są postrzegani jako mięso armatnie na rzeź, z ich zdaniem liczą się NPC zależnie od dokonań i ich zachowania.Natto są Weteranami i są postrzegani przez wszystkich jako wojownicy, którzy potrafią o siebie zadbać by przeżyć na froncie.Są oni szanowani przez wszystkich, zaś Elita liczy się z ich zdaniem, Kapitanowie uważają ich za cennych żołnierzy i również respektują ich zdanie. Niestety są jednostki które nie są zbyt dobre w doradzaniu i mogą być ignorowane przez wyższe rangi. Klasa Kiui oraz Reishi są szanowani więc okazanie braku szacunku jednemu z nich może skończyć się przykrymi konsekwencjami (decyduje gracz któremu nie okazano szacunku).Mają oni najwięcej do powiedzenia i pomimo różnicy stopni, obaj muszą respektować zdanie oraz postępowanie drugiego, pomimo iż Kapitan to najlepszy z najlepszych to Elita jest .

11. Każdej randze przysługuje określony ekwipunek u kwatermistrza jak na razie nie ma itemów, ale ten punkt jest na czas gdy wyjdą.

12. Prawo głosu określa jak bardzo liczą się z twoim zdaniem NPC i inni gracze, czyli będąc Budou NPC może Cię totalnie zignorować i zbesztać za odzywanie się pod pretekstem bezczelności albo zwrócić uwagę na zdanie gracza. Im większe prawo głosu tym większa szansa na to że NPC wysłucha zdania gracza oraz większa szansa że będzie się z tym zdaniem liczył.

- - - - - - - - - - - - - -

Opisy
1. Budou-
(half-)Sayanin, który jest świeżo wcielony do armii. Uczy się podstaw sztuk walk oraz podstawowych technik walki, między innymi używania ki, jak bić i kopać oraz bardziej zaawansowane jak łączenie ciosów w kombinacje. Nie mają prawa głosu oraz muszą wykonywać wszelkie wydane im polecenia. Ich przełożonym jest instruktor walki który wyznacza im proste zadania do wykonania na podstawie wykonanych zadań wydają oceny, a ostatecznie decydują o tym który zostanie wcielony do służby. Wyposażenie kadetów ogranicza się do podstawowego pancerza sayanów, czyli niebieski uniform z napierśnikiem marnej jakości bez żadnych dodatkowych rzeczy. Nie mogą nic wypożyczać i podlegają pełnemu monitoringowi. Nie mają prawa opuszczać planety, kradzież statku będzie karana karcerem, pracą społeczną, więzieniem bądź śmiercią.


2. Nashi-
Gdy kadeci ukończą szkolenie i sprawdza się w kilku pierwszych zadaniach są poddani testowi, po zdanym teście zostają oficjalnie włączeni do armii króla Vegety. Otrzymują oni range Nashi co znaczy klasa "Regularna" i są Regularną piechotą oddziałów Vegety. Są to wojownicy postrzegani jako "Mięso Armatnie" i zwykle ich umiejętności są wykorzystywane przeważnie do regularnych misji, aby zdobyć coś, eskortować transport/osobę/osoby pokonać kogoś lub po prostu jako zwyczajny patrol. Również pełnią rolę zwiadowców, transporterów lub gońców, czasami, gdy kilkoro z nich wykonuje jak należy swoją role dostają nieco trudniejsze zadanie w formie asysty innym wyższej rangi sayianom. Oni sami są postrzegani jak najsłabsze ogniwa w śród armii , ma do powiedzenia tyle ile każdy przeciętny wojownik oraz cieszy się niewielkim uznaniem, że jednak nadaje się do czegoś i przebrną przez akademie. Odpowiadają oni przed przełożonym (NPC), który wyznacza im zadania i składa ich w drużyny. Od niego zależy czy wojownik otrzyma promocje. Podlegają pełnemu monitoringowi, jednakże jako pełnoprawny członek armii królewskiej posiada już dostęp do portu. Musi jednak otrzymać autoryzacje od przełożonego aby móc lecieć na zamierzoną planetę, kradzież statku jest jednoznaczna z brakiem autoryzacji lotu na określoną planetę, co znaczy że skończy się to autodestrukcją statku bądź ściągnięciem z orbity planety do portu.


3. Natto-

Jest to wojownik który walczył bardzo długo ,uczęszczając w wielu bitwach i wielu trudnych zadaniach.Tacy wojownicy są weteranami z pośród swoich braci i udowodnili to niejednokrotnie.Cieszą się oni szacunkiem porównywalnym do Elity mimo to nieco mniejszym.Tacy wojownicy dostają dostęp do portu i mają z góry przydzielone kapsuły.Co więcej otrzymują oni dostęp do unikalnego wyposażenia które jest wykonane z najlepszych materiałów dostępnych na planecie.Pancerz wykonany z wytrwałych materiałów chroniący całe ciało.Sam pancerz ma od górnie czarno zielony kolor oraz symbol klasy wyższej umieszczony w miejscu na pancerzu zależnie od prośby przyszłego właściciela.Poza pancerzem dostają rozszerzony model scoutera ze zwiększonym zasięgiem wszystkich opcji ,a dokładniej mówiąc komunikator tekstowy,komunikator głosowy (zasięg zwiększony do średnich odległości),dokładniejszy pomiar pl (ciężej oszukać ten model scoutera decyduje o tym admin/npc) oraz wykrywanie innych scouterów na duże odległości oraz statków na średnie odległości.Również ci wojownicy maja prawdo do przepustki pozwalającej opuścić rodzinną planetę na określony czas.Sayianie wysokiej klasy ,czy też Weterani , mogą rozkazywać wszystkim poniżej swojej rangi ,również podlegają monitoringowi z czym idzie muszą mieć zezwolenie na start statkiem inaczej ich żywot kruchym będzie.

4.Kiui-

Kiui zwani też elitą są Weteranami wielu wykonanych zadań, wojen czy bitw. Zaskarbili sobie oni swoją lojalnością, kompetencją, pomysłowością i siłą zaufanie samego króla planety. Wojownicy ci mają wielkie przywileje między innymi zawsze stoją u boku swego króla i są wysyłani na zadania specjalne, bądź w miejsca gdzie jest na prawdę gorąco. Każdy z nich nosi swój własny pancerz zrobiony z najlepszych materiałów dostosowywany wyglądem do gustów wojownika. Mają oni dostęp do prototypowego wyposażenia, które mogą przechylić szale walki na ich korzyść. Każdy z nich otrzymuje własne pomieszczenie w porcie gdzie posiada osobisty statek, który może być spersonalizowany do jego potrzeb. Dodatkowo każdy zn ich otrzymuje drogi apartament w którym może robić co mu się żywnie podoba. Wojownicy ci pomimo tego iż są bacznie obserwowani maja prawo chodzić gdzie im się podoba, również mogą opuszczać planetę dobrowolnie, gdy tylko mają na to ochotę. Niestety gdy sam król potrzebuje ich muszą się stawić na jego rozkaz natychmiast. Kiui będący zdrajcą zasługuje na najwyższą kare jaka może być wymierzona, gdyż cieszył się zaufaniem wszystkich i ich zdradził.Każdy z nich który zdradzi będzie automatycznie przeznaczony i skazany na śmierć.

5.Reishi-

Kapitanowie, najlepsi z najlepszych, najpotężniejsi wojownicy z pośród wszystkich na Vegecie. Dzięki niezłomnej woli, umiejętnościom dowódczym, ogromnej sile i pomysłowości stali się najbardziej zaufanymi wojownikami króla, bardziej zaufanymi od elity. Do ich przywilejów należy miedzy innymi składanie własnych drużyn bojowych z wybranych przez nich samych wojowników. Posiadają dostęp do własnego statku również spersonalizowanego. Pancerz Kapitański jest wykonany z najdroższych,najrzadszych i najwyższej jakości materiałów. Taki pancerz jest robiony zawsze na zamówienie by oddawał charakter i gust właściciela. Kapitanowie posiadają dostęp do jeszcze większych apartamentów, w których mogą robić co im się żywnie podoba. Jeżeli zajdzie taka okazja może powiększyć obecnie posiadane mieszkanie. Kapitanowie mogą dobierać sobie dowolny ekwipunek jaki sobie zażyczą. Pozostałe przywileje są takie same jak u elity oraz czeka ich taka sama, bądź gorsza kara która tyczy się również rangi Kiui.

STRESZCZENIE PRZYWILEJÓW RANG:

1. Budou - Brak jakichkolwiek przywilejów.W sytuacjach alarmowych, specjalnych za pozwoleniem dostęp do "Pancerza Alarmowego". Dostęp tylko do "Szarej Brei" w stołówce do jedzenia, jej smak za każdym razem jest losowy. Raz może być smaczna i smakować homarem, ale zwykle smakuje trocinami, kałem albo spalenizną.

2. Nashi - Przywilej noszenia pancerza i scoutera. Dostęp do przepustek. Przywilej bycia członkiem zgromadzenia wojowników Vegety. Większy respekt w śród NPC/Graczy. Przywilej ukarania niższej rangi za nieokazanie szacunku. Większy pokój mieszkalny. Dostęp do regularnych porcji żywnościowych, które są losowe zależnie od dnia w którym się przybyło po jedzenie, przykład to np. Duszony/Pieczony kawałek mięsa, różowa masa (odpowiednik ziemniaków) i sałatka.

3. Natto - Przywilej noszenia zaawansowanego pancerza i scoutera. Dostęp do większej ilości przepustek. Przywilej bycia członkiem zgromadzenia Weteranów. Przywilej rozkazywania rangom niższym od siebie*. Przywilej ukarania niższej rangi za nieokazanie szacunku. Ogromny respekt ze strony NPC/Graczy. Własna Kwatera. Dostęp do bardziej wyszukanego jedzenia samemu do wyboru jak smażony/grillowany stek, smaczny zamiennikiem różowej masy bądź ona podsmażana z przyprawami i pyszna sałatka. Jedzenie jest określane przez MG/Admina

4. Kiui - Przywilej noszenia pancerza i scoutera z rzadkich materiałów dostosowywany do gustów gracza. Dostęp do portu i pałacu. Dostęp do prototypowego wyposażenia. Własny statek dostosowany do gustów gracza. Przywilej rozkazywania każdemu poniżej siebie. Przywilej ukarania w DOWOLNY sposób niższej rangi za niekazanie należytego szacunku, niesubordynacje. Wielki respekt ze strony NPC/Graczy. Bezpośredni kontakt z królem. Przywilej bycia członkiem Elity i straży przybocznej króla. Własny apartament. Dostęp do luksusowego jedzenia jak ziemski Homar, nameczańskie warzywa z przyprawami i specjalnym makaronem oraz inne bardziej wyszukane potrawy oraz dostęp do kapitańskiej mesy. MG i Admin muszą dać wybór elicie potraw do jedzenia, bądź zaproponować zamówienie własne które nie może być absurdalne.

5. Reishi - Przywilej noszenia najlepszego pancerza i scoutera dostosowywanych do gustów gracza. Dostęp do portu i pałacu. Dostęp do prototypowego wyposażenia. Własny statek dowolny model dostosowywany do gustów gracza**. Przywilej rozkazywania każdemu***. Przywilej stawiania się na zgromadzenia wojenne. Przywilej tworzenia własnych drużyn bojowych składających się z graczy i nadanie nazwy (możliwość dodania własnego herbu, kolorystyki wyposażenia każdemu członkowi ekipy). Przywilej ukarania w DOWOLNY sposób niższej rangi za nieokazanie szacunku, niesubordynacje****. Respekt równy wielkością respektowi do króla okazywany przez NPC/graczy. Bezpośredni kontakt z królem oraz jego pełne zaufanie i szacunek. Przywilej bycia członkiem zgromadzenia dowódców Vegety i najlepszych wojowników planety. Własny apartament większy od apartamentów dla elity. Dostęp do kapitańskiej mesy i dobór najwykwintniejszych potraw jakie może sobie zamówić kapitan, w przeciwieństwie do elity może on zażyczyć sobie dowolną potrawę.MG i Admin muszą wykonać prośbę o ile ona nie będzie absurdalna

* - Kadeci mogą być brani do pomocy za pozwoleniem ich przełożonego
** - Statki większe niż kapsuła wymagają zgody króla.
*** - Elita może zostać wcielona do oddziałów za pozwoleniem samego wojownika i króla.
**** - Nie dotyczy Elity.

Apartamenty gracz może modyfikować i umieszczać w nich co mu się żywnie podoba. Własne siedziby nie mogą być modyfikowane przez graczy, acz posiadają one większe udogodnienia niż mały pokoik który posiadają kadeci.

Streszczenie Kar i za co można je otrzymać:

Lanie - zwykle za niesubordynacje i nieokazywanie szacunku. Również mozna je otrzymac za niewykonanie zadania.

Kara Autorska - Jest to kara wymyślana przez MG/Admina nadawana dowolnej randze. Należy wykonać ja tak jak poinstruował się MG/Admin

Szorowanie kibli - (TYLKO KADET) Gracz musi szorować sedesy ilekroć ktoś fabularnie skorzysta z toalety (to druga najwyższa kara dla kadeta)

Karcer - (POWYŻEJ KADETA) Za niesubordynację, niewykonanie poleceń, niewykonanie zdania, niszczenie ekwipunku zwykle to dodatkowa kara do lania. Wysłanie do karceru na kilka dni.

Więzienie - (POWYŻEJ KADETA) Za regularną niesubordynację, niewykopywanie poleceń, niszczenie ekwipunku. Również za atakowanie każdego bez wyraźnego powodu/pozwolenia.

Egzekucja - (POWYŻEJ KADETA) Za atakowanie każdego bez powodu/pozwolenia, zdradę, zabijanie graczy/npc na Vegecie. W przypadku tej kary ma się szanse na ucieczkę.

Śmierć Natychmiastowa - Za zdradę/pozwolenie od króla innego wysoko postawionego NPC, to znaczy, że gracze którzy na ciebie polują, schwytali cię mogą cię zabić bez względu na to co masz do powiedzenia w tym temacie. (Tylko w wyjątkowych przypadkach)

Regulamin będzie jeszcze ulegać zmianom.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://testdomena.forumpolish.com
 
Królewski Dekret (Obowiązkowe dla Saiyan i Halfów startujących na Vegecie)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
TestDomena ::  :: Baza Danych-
Skocz do: