TestDomena
TestDomena

Eksperymentalna domena do testowania javy
 
IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share | 
 

 Grywalne Rasy

Go down 
AutorWiadomość
Admin
Admin


Liczba postów : 44
Join date : 16/07/2015

PisanieTemat: Grywalne Rasy   Pon Wrz 26, 2016 7:38 pm

Grywalne RasyW naszym malutkim wszechświecie stanowiącym grę egzystuje dziewięć ras, których przedstawicielem może stać się gracz. Do grywalnych gatunków należą:

Saiyanie

Half-Saiyanie

Androidy

Changelingi

Ludzie

Kaishin

Bio-Androidy

Nameczanie

Demony


Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Pią Mar 31, 2017 9:39 pm, w całości zmieniany 22 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://testdomena.forumpolish.com
Admin
Admin


Liczba postów : 44
Join date : 16/07/2015

PisanieTemat: Re: Grywalne Rasy   Czw Wrz 29, 2016 8:34 pm

Saiyanie

Rasa wojowniczych humanoidów z ogonami wywodzących się oryginalnie z planety Sadara, która została zniszczona, przez wojnę domową. Ocalałe jednostki rozbiły się na planecie Puranto gdzie ustanowili swój nowy dom. Kilkanaście lat później po przejęciu kontroli nad całym światem, ochrzcili krainę imieniem pierwszego króla Vegety. Obecnie zamieszkują zaawansowane technicznie mega miasto i stali się bardzo cywilizowani, nie mniej jednak dalej kultywują swoją wojownicza tradycję. W ich społeczeństwie egzystują grupy społeczne, które mają różną pozycję w hierarchii. Na samym dole jest biedota, następnie cywile, czyli zwykli mieszkańcy żyjący i cieszący się życiem. Kolejną grupą jest elita w, której skład wchodzą wszelkie zasłużone rody oraz wysoko postawione jednostki np. kapitanowie i weterani w wojsku. Na samym szczycie jest rodzina królewska oraz ich przyboczna zaufana gwardia.

Saiyanie niewiele różnią się od ludzi wyglądem. Charakteryzują się ogonami, wielu ich przedstawicieli ma sterczące włosy, choć nie jest to regułą. Są również znacznie sprawniejsi  fizycznie od ludzi w związku z czym ich organizmy spalają więcej energii dlatego też częściej się odżywiają, lub pochłaniają ogromne ilości pokarmu trzy razy dziennie. Posiadają również naturalną umiejętność używania ki, w rezultacie nie wymagają treningu, by używać ki w najprostszej formie. Podczas pełni księżyca ulegają transformacji w gigantyczne i bardzo potężne goryle zwane Oozaru, jednak to dotyczy tylko osoby, które mają ogon.
Cechy główne:

-Przemiany posiadają najwyższe bonusy do cech

-Można je uruchamiać i wyłączać, by celowo ukryć swoją siłę

-Podtrzymanie transformacji wymaga dużych ilości energii ki

-Podczas pełni księżyca przechodzą niekontrolowaną przemianę w Oozaru nad którą można zapanować, lecz wymaga to odpowiedniego treningu

Ważne Informacje:

Transformacje Saiyan

Techniki Saiyan

Dodatkowe Informacje:

Królewski Dekret

Kalendarium Vegety


Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Czw Wrz 29, 2016 8:37 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://testdomena.forumpolish.com
Admin
Admin


Liczba postów : 44
Join date : 16/07/2015

PisanieTemat: Re: Grywalne Rasy   Pon Paź 17, 2016 9:04 pm

Half-Saiyanie


Half-Saianie są relatywnie młodą rasą wywodzącą się z ze związków Saiyan i Ludzi z planety Ziemia, gdy pierwsze statki z Vegety trafiły na ich świat.Początkowo Halfy byli wykorzystywani jako niewolnicy, traktowano ich jak zwierzęta. Można było ich zabijać, szykanować i wykorzystywać do najgorszych rzeczy. Zdarzały się też gwałty, ale żaden Saiyański wojownik nie przyznałby się, że wziął brudną połówkę. Wraz biegiem lat odkryto iż hybrydy odziedziczyły ten sam potencjał bojowy, pomimo braku zamiłowania do walki. Jakiś czas później doszło do wielkiej rebelii z ich udziałem w wyniku czego wywalczyli sobie prawa, które przez lata ewoluowały do dzisiejszej formy. Obecna pozycja Halfów jest najlepsza w całej historii. Nowy król wydał kilka dekretów, które zakazują prześladowania i rasizmu pod groźbą surowych kar oraz napiętnowania niezależnie czy sprawcami są zwykli obywatele czy elita. Zważywszy Halfy jak i Saiyanie stanowią jedną grupę w ich społeczeństwie egzystują grupy, które mają różną pozycję w hierarchii. Na samym dole jest biedota, następnie cywile, czyli zwykli mieszkańcy żyjący i cieszący się życiem. Kolejną grupą jest elita w, której skład wchodzą wszelkie zasłużone rody oraz wysoko postawione jednostki np. kapitanowie i weterani w wojsku. Na samym szczycie jest rodzina królewska oraz ich przyboczna zaufana gwardia.

Half-Saiyanie mogą wyglądać identycznie jak zwykli Saiyanie, bądź jak Ziemianie, wszystko jest zależne czyje geny odziedziczyli. Charakteryzują się ogonami, tak jak czysta krew oni również posiadają ogony. Są również znacznie sprawniejsi  fizycznie od ludzi w związku z czym ich organizmy spalają więcej energii dlatego też częściej się odżywiają, lub pochłaniają ogromne ilości pokarmu trzy razy dziennie. Posiadają również naturalną umiejętność używania ki, w rezultacie nie wymagają treningu, by używać ki w najprostszej formie. Half-Saiyanie jednak nie mają takiego zamiłowania do walki i treningu jak czysta krew, dlatego też wielu z nich kompletnie zaniedbuje treningi, gdyż nie mają potrzeby walczyć, wtedy ich organizmy zwykle pochłaniają tyle pokarmu co przeciętny człowiek. Hybrydy są również znacznie inteligentniejsze od czystej krwi, w związku z czym szybciej się uczą oraz trudzą się zawodami wymagającymi większego wysiłku umysłowego, takie jak np. handel.
Cechy główne:

-Przemiany posiadają najwyższe bonusy do cech

-Można je uruchamiać i wyłączać, by celowo ukryć swoją siłę

-Podtrzymanie transformacji wymaga dużych ilości energii ki

-Może uczyć się technik przeznaczonych dla Saiyan i dwóch technik dla Ludzi,

Ważne Informacje:

Transfromacje Half-Saiyan

Techniki Half-Saiyan

Dodatkowe Informacje:

Królewski Dekret

Kalendarium Vegety
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://testdomena.forumpolish.com
Admin
Admin


Liczba postów : 44
Join date : 16/07/2015

PisanieTemat: Re: Grywalne Rasy   Sro Paź 26, 2016 11:41 pm

Nameczanie


Mistyczna pokojowo nastawiona rasa Namekku-seijin zamieszkująca Namek od tysiącleci. Niegdyś zaawansowana kulturowo, technicznie i duchowo, rasa obecnie cień dawnej potęgi. W wyniku kataklizmu nazwanego przez nich "Wielkim Sztormem" duża cześć roślinności wraz z miastami uległa zniszczeniu. Wielu mieszkańców planety również zginęło. Obecnie żyją w systemie klanowym, choć udało im zachować całą wiedzę z zakresu kultury, techniki i magii, odpowiada im obecny tryb życia, i starają się odbudować planetę, poprzez hodowanie zagrożonych gatunków roślin i zwierząt jednocześnie próbując pogodzić to co nowe z tym co stare. Rasa Nameczan jest znana głównie z ich handlarzy roślinnością, ziołami czy przyprawami jak i również z ich wielkich podróży. Wielu ich przedstawicieli podróżuje by uczyć się, bądź by opowiadać po powrocie do domu historie. Największym osiągnięciem Nameczan jest stworzenie spełniających życzenia Smoczych Kul będących rezultatem połączenia ich techniki i wiedzy z zakresu mistycyzmu. Również ich rasa wybiera najbardziej wybitne jednostki, by te pomagały prymitywnym rasom z innych światów w rozwoju. Zwykle są one postrzeganie jako bogowie. Najbardziej znanym przedstawicielem tej roli jest ziemski Kami.

Nameczanie, to rasa humanoidów o kolorach skóry od odcieni zieleni, błękitu po purpurę. Ich ciała są pokryte płytkami naturalnego pancerza choć ich skóra jest równie twarda co czyni ich odporniejszymi na obrażenia, niektóre jednostki posiadają wypustki w niektórych miejscach. Kończyny są zakończone czarnymi pazurami oraz posiadają zdolność rozciągania kończyn na duże odległości, co pozwala im chwytać przedmioty, lub atakować na określony dystans . Ich głowy mają wystające czułki i spiczaste uszy wraz z nadludzkim słuchem. Ich uzębienie ma kły. Gatunek ten również potrafi regenerować rany poczynając od prostych zadrapań, a na naprawie całych kończyn kończąc. Rasa ta choć może się odżywiać zwykłym pokarmem, do życia potrzebuje wyłącznie wody i słońca niczym roślina. Wszyscy Nameczanie są bezpłciowi i rozmnażają się poprzez wypluwanie jaj, z których wykluwają się młodzi przedstawiciele rasy. Choć każdy Namekku-seijin posiada naturalną zdolność manipulacji ki, tylko jednostki decydują się na pełny trening w zakresie jej używania, a jeszcze rzadziej pojawiają się osobniki wybitnie zdolne, bardzo często zostają Guru.
Cechy główne:

-Samoleczenie, jako jedyni posiadają tą zdolność

-Bardzo zróżnicowane umiejętności

Ważne Informacje:

-Fuzje Nameczan

-Techniki Nameczan
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://testdomena.forumpolish.com
Admin
Admin


Liczba postów : 44
Join date : 16/07/2015

PisanieTemat: Re: Grywalne Rasy   Czw Paź 27, 2016 1:23 pm

Changelingowie


Bardzo zaawansowana technologicznie i społecznie rasa Changelingów znana ze swojego zamiłowania do handlu oraz gwałtownej ekspansji. Niegdyś najpotężniejsze imperium w kosmosie, obecnie cień swojej dawnej potęgi podzielony na dwa wrogie obozy. Zamieszkująca niegdyś planetę Xeon byli najsilniejsza rasą w całym wszechświecie. Znani z najbardziej zaawansowanej medycyny, systemu społecznego, czy najnowszego uzbrojenia, byli również uzdolnieni w używaniu ki co pozwoliło im na natychmiastową ekspansję. Wielu przedstawicieli tejże razy posiadało własne planety, natomiast najzamożniejsi liczyli sobie nawet ponad sto kontrolowanych światów. Rasa była znana z handlu wszystkim, od technologii i surowców po niewolników oraz całe planety. W wyniku różnicy zdań i podejść do spraw handlowych doszło w społeczeństwie do podziałów społecznych w rezultacie tworząc wiele frakcji specjalizujących się w innym podejściu do robienia interesów. Najbardziej wpływowymi i największymi ugrupowaniami były Konglomerat Słonecznych oraz Konsorcjum Lodu. Ugrupowania potocznie nazywane Słonecznymi i Lodowymi różniły się w podejściu do biznesu. Grupa Słońca preferowała ekspansję poprzez podbój ekonomiczny, dzielenie się zasobami i techniką uzależniając inną rasę od nich, po czym wykup oraz asymilacja innej kultury. Lodowi preferowali bardziej bezpośrednie, militarne podejście, jak rozpętywanie wojen na innych światach, handel bronią, wykup oraz odbudowa zniszczonych konfliktami planet, handel niewolnikami i podbój innych kultur. W wyniku przeludnienia planety matki, rozpoczęto program przenoszenia obywateli do innych Kolonii. Dwie największe grupy upatrzyły sobie planetę Namek, gdzie ustanowili dwie rozbudowane bazy po przeciwnych stronach planety, Słoneczni na nasłonecznionej stronie, Lodowi natomiast po ciemnej części. Po wielkiej katastrofie, którą było zniszczenie planety Xeon, Imperium mocno osłabło, na domiar złego po zwycięstwie Saiyan nad Changelingami w wojnie kolejne kolonie zaczęły się buntować, a imperium momentalnie przekształciło się we wrak, natomiast rasa rozpierzchła się po całym wszechświecie próbując przetrwać. Obecnie największe skupienie ich rasy znajduję się na Namek, gdzie egzystują dwa przeciwne obozy różniące się podejściem do prowadzenia interesów, a napięcie pomiędzy nimi wciąż rośnie.

Nazwa Changelingowie wywodzi się głównie z ich umiejętności do ciągłej ewolucji, wraz z wzrostem ich mocy ciała ulegają licznym transformacjom. Humanoidy te w swojej bazowej, nierozwiniętej formie zazwyczaj posiadają rogi, liczne wypustki,ogon , czerwone oczy, pazury oraz skórę o kolorze zwykle w odcieniach czerwieni, fioletu czy purpury. Wraz z kolejnymi transformacjami ich wygląd oraz rozmiar może ulec kompletnej zmianie. W ich finałowej postaci wszyscy przedstawiciele osiągają smukłą, muskularną i drobną posturę. Changelingowie najczęściej noszą na sobie bio-pancerz, który niewiele się różni od ich fizycznego wyglądu choć nie jest to regułą, niektórzy preferują zwykły materiał lub ekwipunek stworzony przez inne rasy. Przedstawiciele tego gatunku, są piekielnie inteligentni, oraz są uważani za najsilniejszą i najsprytniejszą społeczność w galaktyce, choć oczywiście nie wszyscy tacy są. Ich budowa ciała pozwala im przeżyć w kompletnej próżni dzięki czemu mogą samodzielnie poruszać się między planetami, również ta sama cecha pozwala ich organizmowi żyć nawet jeżeli zostanie on pokrojony na drobne plasterki, co w połączeniu z ich medycyną pozwala uratować jednostkę nawet z najbardziej śmiertelnych ran. Changelingowie są rasą wszystkożerną, choć lubują się w rybach, mięsie i winach, spożywają również owoce i warzywa.
Cechy główne:

-Dużo przemian

-Bardzo silne Techniki

-Oddychają w Kosmosie co pozwala im przemierzać orbity planet bez skafandrów czy statków kosmicznych

Ważne Informacje:

-Transformacje Changelingów

-Techniki Changelingów

Dodatkowe Informacje:

-Dekret Imperium


Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Sro Lis 30, 2016 3:30 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://testdomena.forumpolish.com
Admin
Admin


Liczba postów : 44
Join date : 16/07/2015

PisanieTemat: Re: Grywalne Rasy   Pon Lis 28, 2016 1:20 am

Ludzie


Humanoidalna, inteligentna i przede wszystkim najbardziej pomysłowa oraz kreatywna rasa w galaktyce. Ludzie stanowiący około sześćdziesiąt procent inteligentnej populacji ziemi, są bardzo szybko rozwijającą się rasą, z powodu ich krótkiego życia i niesamowitej zdolności do adaptacji. Ludzkość choć prymitywnie technicznie w porównaniu do innych gatunków po woli w przeciągu lat dogania pozostałe rasy. O ich umiejętności do adaptacji oraz pomysłowości dowodzi pierwszy kontakt z Sayianami, a konkretniej kontakt z ich kapsułami kosmicznymi, w przeciągu lat ludzie stworzyli swoje statki do podróży przez galaktykę, niestety są dość drogie i nie każdego na nie stać, w związku z czym mieszańcy Terry mało kiedy wyruszają w nieznane. Również opracowali technologię kapsułek, które po naciśnięciu uwalniają zamknięte w nich przedmioty, budynki, lub pojazdy co zaskoczyło nie jednego obcego, który odwiedzał tą planetę. Choć ludzkość cały czas zaskakuje swoim szybkim rozwojem, ich broń czy formy obrony są bardzo zacofane, nawet pomimo opracowywania już broni która może im zapewnić jakieś szanse, obecna technika może odeprze co najwyżej słabszych przedstawicieli Changelingów czy Saiyan, natomiast silniejszych już nie. Pomimo iż korzystanie z Ki jest znajome ziemskiej populacji, to ludzie posiadają wyjątkowy talent w jej używaniu, niestety niewielu z nich wie jak panować nad tą mocą, choć coraz więcej osób uczy się o istnieniu tej energii, w rezultacie powstaje ostatnio coraz więcej szkół i materiałów edukacyjnych, próbując spopularyzować odkrycie. Niestety większość nie wierzy w "magię" i legendy, dlatego też istnienie ki nie jest powszechne. Mimo to ludzkość się nie poddaje, adaptuje i ciągle ewoluuje. Są również kompatybilni z różnymi gatunkami dzięki czemu niektórzy ziemianie, mają nietypowe cechy z powodu zwierzęcego, Saiyańskiego czy nawet Demonicznego pochodzenia, dzięki czemu kolejne pokolenia są coraz silniejsze. Chodzi ponoć legenda iż część ludzkiej populacji to reinkarnacje demonów, jednak to tylko plotki.... .

Ludzie, charakteryzują się nieco większa i masywniejszą posturą od Sayian. Posiadają oczy w kolorach zieleni, błękitu lub brązu, choć bardzo rzadko trafiają się inne odcienie. Mają proste opadłe włosy w najróżniejszych kolorach, niekiedy je farbują, ich włosy rosną w nieskończoność więc muszą je regularnie obcinać. Ziemianie w przeciwieństwie do Sayian nie posiadają ogonów, nie posiadają również zacięcia do walki czy treningu, choć są jednostki o takich cechach. Ludzie są bardzo pomysłową i kreatywną rasą posiadającą smykałkę do nauki. Dzięki tej umiejętności szybciej się uczą i adaptują niż inni co składa się na ich szybki rozwój. Ludzie posiadają różne odcienie cery w kolorach, bieli, czerni, żółci i czerwieni, w tym wliczając warianty tych kolorów, jak brunatny czy śniady, oraz kolory skóry potomstwa różnych rodziców. Ludzkość charakteryzuje się dużą kompatybilnością rozrodczą, mogą rozmnażać się z innymi inteligentnymi gatunkami zamieszkującymi ziemię, jak i z przedstawicielami innych ras takimi jak Demony czy Saiyanie. Gatunek ludzki jest wszystkożerny, odżywia się mięsem, roślinami oraz wodą. W połączeniu z ich kreatywnością ludzie uchodzą za najlepszych kucharzy w galaktyce, potrafią tworzyć najbardziej pyszne i rozmaite potrawy, które są  istnym rajem dla podniebienia. Wielu kosmitów w przebraniach przybywa na ziemię by skosztować tychże specjałów. Ludzie posiadają talent w używaniu ki, niestety by chociaż zaczerpnąć ułamek tej energii muszą być w szczytowej kondycji fizycznej gdyż, to ułatwia opanowanie ki, choć są wybitne jednostki z wrodzonymi zdolnościami psychicznymi które mają naturalnie odblokowaną umiejętność manipulacji ki. Z powodu iż wiedza o Ki jest młoda i niezbyt powszechna, dużo ludzie nie ma pojęcia o swoich wrodzonych umiejętnościach. Sytuacji tej nie polepsza fakt życia w przekonaniu o swojej wyższości oraz uważaniu "magii" za mit. Pomimo tego wiedza o energii duchowej staje się coraz bardziej powszechna i kto wie możliwe iż ludzie w przyszłości staną się tak rozwinięci jak Nameczanie, którzy opiekują się tym gatunkiem.
Cechy główne:

-Bardzo silne i zróżnicowane techniki na każdą sytuację

-Aury ludzi pobierają punkty życia, przez co postać słabnie z każdą turą

Ważne Informacje:

-Aury ziemian

-Techniki Ludzi
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://testdomena.forumpolish.com
Admin
Admin


Liczba postów : 44
Join date : 16/07/2015

PisanieTemat: Re: Grywalne Rasy   Wto Lis 29, 2016 12:38 am

Androidy


Androidy, sztucznie stworzona inteligencja, choć również nie do końca. Egzystują one praktycznie na każdej zaawansowanej technicznie planecie choć są wyjątki od tej reguły. Jest to bardzo zróżnicowana rasa, zważywszy na różnorodność modeli Androidów. Do tej kategorii zaliczają się wszelkie maszyny ze sztuczną inteligencją, cyborgi czy poprawione za pomocą biotechniki organizmy żywe. Najczęściej są wykorzystywane jako pomoc we wszelkiej postaci, czy to w domu, w pracy czy na placu budowy. Ze względu na ich precyzję w wykonywaniu pracy są często niezastąpionymi pomocnikami. Nie mniej jednak bojowe androidy również istnieją i są bardzo groźne. Ich skuteczność w walce przede wszystkim sprawdza się z powodu braku sygnatury ki, przez co zdolności i urządzenia wykrywające ki nie są wstanie poprawnie działać. Nie można namierzyć lokacji androida ani ocenić nawet jego poziomu mocy, choć są oczywiście urządzenia specjalnie stworzone przeciwko nim, które sprawnie tą rolę spełniają. Typowe zaawansowane mechaniczne Androidy można spotkać powszechnie na Vegecie czy Namek w bazach Changelingów, choć mają najróżniejszą postać i często nie przypominają swoich panów jednak ich pomoc jest nieoceniona. Na ziemi zaawansowane androidy są rzadkością i często przypominają wyglądem do złudzenia ludzi, natomiast małe inteligentne mechaniczne roboty są bardzo popularne w wielkich miastach. Cybogri są trochę inną kategorią gdyż zależnie od tego czy ktoś jest pół maszyną - pół organizmem żywym determinuje procentowa ilość modyfikacji mechanicznych umieszczonych w ciele, np. Wojownik z prawą mechaniczną ręką oraz lewą nogą nie jest cyborgiem, natomiast pracownik budowlany ze sztucznymi kończynami, wymienionymi organami i jeszcze dodatkowymi modułami poprawiającymi jego pracę może podchodzić pod tą kategorie. Cyborgi głównie występują na Ziemi i Namek, gdyż dla niektórych ludzi ostatecznym ratunkiem życia może być cyborgizacja, natomiast u Changelingów może być to sposób na nienaturalne zwiększenie mocy lub ocalenie życia do czasu zabiegu w najbardziej zaawansowanych komorach regeneracyjnych. Nameczanie z powodu ich wrodzonej zdolności regeneracyjnej nie potrzebują takich zabiegów i uważają je za zbędne, natomiast Saiyanie traktują to jako pójście na łatwiznę oraz ograniczenie swojego potencjału nie mniej jednak korzystają z protez jeżeli to pozwoli im walczyć dalej. Istnieją jeszcze bardzo rzadkie wspomagane organizmy. Te również występują na Namek i Ziemi, natomiast na Vegecie nie odnotowano takiego przypadku. Są to żywe organizmy zmienione za pomocą biotechnologii na androidy, ten zabieg powoduje np. zastąpienie szkieletu wapiennego biometalowym, czy dodanie lepszych włókien mięśniowych, choć osoba zostaje androidem, jego organizm dalej funkcjonuje jak prawdziwe żywe ciało, nawet się starzeje, acz taka jednostka znacznie przerasta możliwościami innych przedstawicieli jego gatunku. Takie zabiegi są bardzo powszechne u Changelingów w rezultacie często przedstawiciele ich rasy są mutantami, choć na ziemi istnieją geniusze, którzy potrafią przeprowadzić taki proces. Androidy traktuje się jako osobną rasę, zważywszy na rozwój techniki w dziedzinie augumentacji.

Androidy dzieli się głownie na dwie kategorie. Pierwsze z nich to maszyny bez stałego zasilania, które wymagają ciągłego ładowania. Najczęściej są to zwykłe roboty, wykonujące najróżniejsze czynności. Zdarzają się również cyborgi które wymagają dodatkowego ładowania, najczęściej są to jednostki bojowe wyposażone w absorbery ki, by mogły pochłaniać energię z ofiar by się zasilić, choć te są wypierane przez bardziej nowoczesne androidy ze stałym zasilaniem. Nie muszą one jeść, pić i spać, do póki mają zasilanie. Pierwsze modele wykorzystywały zaawansowaną broń która była ukryta bądź jawnie zamocowana na ciele maszyny czy cyborga, obecnie przy rozwoju techniki posiadają własne przekaźniki Ki, które pozwalają przenosić specjalnymi kanałami energię z reaktora prosto do najpotrzebniejszych podzespołów, broni lub repulsorów zezwalających na używanie technik.  Najczęściej maszyny i cyborgi stosują miszmasz technik ki oraz zamocowanej w ich ciałach broni zasilaną tą samą energią.

Androidy ze stałym zasilaniem są to organizmy żywe które zostały przekształcone w androidy za pomocą biotechnologii. W tym przypadku zachowują naturalną zdolność generowania ki, która na dodatek podczas zabiegu zostaje odblokowana i wzmocniona dzięki czemu nie wymagają ładowania. Te poprawione organizmy są tak samo żywe jak inne gatunki, gdyż biotechnika pozwala stosować biologiczne metale do modyfikacji, w rezultacie pozwalając takim istotom na cieszenie się wszelkimi przyjemnościami wynikającymi z życia, a nawet mogą się rozmnażać. Ich modyfikowane komórki również ulegają powolnemu rozpadowi, dzięki czemu starzeją się znacznie wolniej od innych przedstawicieli ich rasy. Androidy tego typu nie muszą jeść i mogą długo wytrzymać bez snu do póki mają ki. Niestety w pewnym momencie muszą wypocząć jak i również ich ciała wymagają wody. Choć jeść nie muszą mogą spożywać jedzenie, które zostanie przekształcone w dodatkową energię, więc nic nie stoi im na przeszkodzie by coś przekąsić. Dzięki zachowaniu zdolności manipulacji ki, mogą używać technik jak zwykłe jednostki, jednak również ich ciała są kompatybilne z rozmaitymi modyfikacjami, jak np. Asborbery Ki pozwalające pochłaniać wszelkie źródła energii, dzięki czemu mogą użyć najnowszych osiągnięć techniki by wzbogacić swój arsenał zdolności o nowe możliwości.
Cechy główne:

-Modernizacje dające między innymi możliwość zabierania Ki innemu graczowi

-Nie mają sygnatury Ki, więc nie można wyczuć ich energii przez co stają się niemożliwi do wykrycia

-Ciekawe alternatywy dla niektórych technik. Techniki pozbawiające energii przeciwnika

Ważne Informacje:

-Transfromacje Androidów

-Techniki Androidów


Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Sro Lis 30, 2016 3:30 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://testdomena.forumpolish.com
Admin
Admin


Liczba postów : 44
Join date : 16/07/2015

PisanieTemat: Re: Grywalne Rasy   Wto Lis 29, 2016 8:28 am

Bio-Androidy


Stworzone dzięki osiągnięciom genetyki z komórek najróżniejszych gatunków Bio-Androidy są genetycznie stworzonymi hybrydami posiadającymi zdolności wielu ras. Ich potęga wywodzi się z zachowania unikalnych cech niektórych ras, które naturalnie nie mogłyby się ze sobą rozmnażać, gdyż nie pozwala im na to ich fizjologia. Dzięki zaawansowanej manipulacji genami, można połączyć ze sobą komórki takich ras jak Nameczanie i Changelingówie, ofiarując androidowi zdolność regeneracji kończyn oraz krytycznych ran wraz z umiejętnością przetrwania w próżni umożliwiającej podróże w kosmosie bez potrzeby używania statku. Taka zabawa w stwórcę jest powszechnie uważana za chorą, choć w niektórych światach jest to dopuszczalne, zaś w innych nikt nawet nie ma pojęcia iż jest to wykonalne. Mimo to występują one praktycznie w całej galaktyce, nie sposób określić gdzie, gdyż są to istoty inteligentne i prawdopodobnie podróżują, choć najczęściej powstają w bardziej zaawansowanych technicznie planetach, choć nie jest to regułą, szczególnie że pierwsze bio androidy odnotowano na powierzchni dość prymitywnej planety zwanej Ziemią. Ze względu na ich zróżnicowany arsenał umiejętności oraz zdolność ciągłego rozwoju, bio-androidy są bardzo niebezpieczne i posiadają niesamowity potencjał, choć najczęściej są postrzegani jako żywa broń.

Każdy Bio-Android to indywidualny organizm żywy i każdy z nich posiada odmienne cechy. Zależnie od komórek z których zostały wykreowane, posiadają inny układ trawienny i rozrodczy, z czym każdy z nich może odżywiać się kompletnie innymi rodzajami pokarmu oraz rozmnażać się bez potrzeby kopulacji. Wygląd takiej istoty jest zależny od genów z których został wyhodowany choć i tak dwa androidy z tych samych komórek mogą wyglądać kompletnie inaczej, choć oba będą posiadać cechy gatunków od których się wywodzą. Nie da się jasno określić wyglądu tego gatunku jednak można rozpoznać ich po tym iż posiadają charakterystyczne cechy dwóch różnych ras. Oczywiście jest to widoczne tylko przy połączeniu dość różniących się od siebie gatunków, natomiast mieszańce z ras podobnych wyglądem mogą zmylić fizjonomią. Każdy Bio-android posiada zdolność ewolucji, dzięki której mogą osiągać kolejne, bardziej doskonalsze formy, które diametralnie zwiększają ich moc, zdolności a ich nieograniczony potencjał rośnie.
Cechy główne:

-Zalety i cechy ras z jakich składa się Bio-Andro

-Techniki ras z których komórek jest stworzony, za wyjątkiem Kaishinów

-Dziedziczy słabości ras z jakich składa się Bio-Andro

Ważne Informacje:

-Transformacje Bio-Androidów

-Techniki Bio-Androidów


Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Wto Gru 13, 2016 7:37 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://testdomena.forumpolish.com
Admin
Admin


Liczba postów : 44
Join date : 16/07/2015

PisanieTemat: Re: Grywalne Rasy   Sro Gru 07, 2016 5:11 pm

Kaishin


Kaishin znani też jako Shin-jinowie czyli rdzenny lud, są najstarszą rasą egzystującą w multi-świecie. Zamieszkują odległy świat zwany Kaishin od którego pochodzi nazwa ich społeczności. Nikt nie wie gdzie znajduje się ich świat, jednak ponoć jest on kilkukrotnie większy od każdej planety Kaioshinów w zaświatach. Z tego gatunku wywodzą się bogowie kreacji. Choć ich świat jest ogromny, sama rasa nie należy do najbardziej licznej, szczególnie iż przedstawiciele tej rasy napędzają zaświaty i są rozesłani po wszystkich dwunastu wszechświatach, gdzie pełnią wiele ważnych ról między innymi z ich rasy są wybierani królowie galaktyk znani jako Kaio. Choć bogowie kreacji wywodzą się z tego gatunku są naprawdę wyjątkowi i niewielu Shinjinów posiada potencjał by takimi się stać. Shinjinowie często pracują wszędzie, od kawiarni, czy restauracji w zaświatach, przez niebiańską biurokracje po asystowanie ważnym jednostkom, jednakże o dość wysokim poziomie mocy są wybierani by służyli samym Kaioshinom jako ich  przyboczni, silniejsze jednostki często wybierane z pośród sługów Kai'ów są mianowani tytułem Kaio i staję się królami galaktyk, którzy opiekują się poszczególnymi częściami danego wszechświata. Jednak najbardziej potężni Kaio i tylko oni, których poziom mocy przekroczył nawet półap którzy mają sami bogowie, są wybierani na asystentów Kaioshinów, ci nie tylko im pomagają na co dzień niczym przyboczni, ale są szkoleni i przygotowywanie by w przyszłości przejąć pozycję boga kreacji. Otóż gdy Shinjin ma naprawdę wysoki poziom wewnętrznej mocy, zachodzi w nim przemiana i zyskuje moc boga kreacji, nie wiadomo czy był to celowy zabieg Lorda Zen'o czy zwykły przypadek, ale tak już jest. Choć prawda jest taka iż "Bóg Kreacji" to tylko tytuł nadawany Kaiom jednak oni samy mogą również z łatwością niszczyć co zostało stworzone, i zmieniać wszystko wokoło nich. W rezultacie bardzo często Kaioshini, a przynajmniej ci z wszechświata dwunastego otrzymują tytuł pasujący do ich charakteru i postępowania.

Przedstawiciele rdzennego ludu nie różnią się wiele wyglądem od saiyan czy ludzi, nawet mają różne rozmiary, muskulaturę czy kolory skóry jak te dwie rasy. Do cech szczególnych tego gatunku należą długie spiczaste uszy, ich cera ma zawsze barwę dowolnego jasnego koloru, od typowego cielistego jak u ludzi po błękitny, purpurowy, żółty a nawet zielony itd, natomiast ich włosy mogą być stojące i grube jak u saiyan bądź luźne oraz opadające niczym u ludzi. Kolor ich uczesania również ma najróżniejszą barwę, najczęściej spotykane, to purpura, brąz, biel czy błękit. Często Shinjinowie noszą na głowie irokezy, gdyż jest to najbardziej popularne obcięcie, choć nie jest to regułą i wielu się do niej nie stosuje. Rasa ta jest obdarzona potężną energią ki, i każdy nawet najsłabszy przedstawiciel jest w stanie czynić niesamowite rzeczy ze swoją mocą co przyćmiewa nawet niesamowity naturalny talent Nameczan. Sami bogowie kreacji są w stanie z użyciem swojej ki tworzyć od prostych przedmiotów, przez złożone i magiczne po całe planety i światy. Shinjinowie mogą spożywać dowolny pokarm pochodzenia organicznego jaki egzystuje w multiwersum, bez obawy zatrucia się, oczywiście jak zjedzą spalone jedzenie, bądź coś co smakuje jak odchody raczej i naturalnie niektóre mniej zdrowe pokarmy w nadmiarze bez umiaru mogą zafundować im drobne choroby jak biegunka, acz żaden nie spowoduje niczego poważniejszego. Przeciętnie ich gatunek żyje około 75,000 lat jednak zdarza się iż żyją krócej, choć odnotowano iż im mają wyższy poziom mocy tym bardziej ich żywot się wydłuża, bogowie kreacji żyją przez eony lat a jednostki z pośród nich wcale się nie starzeją. Choć Shinjini są długowieczni również mogą być zabici jak każda żywa istota, jak i również chorują. Pomimo iż mogą ulec jakiemuś wirusowi, znacznie szybciej zdrowieją i lepiej znoszą symptomy. Co więcej choroby śmiertelne nie mogą ich zabić w żaden możliwy sposób, choć mimo to są wtedy bardzo osłabieni i muszą odpoczywać. Przedstawiciele rdzennego ludu rodzą się z owoców rosnących na gigantycznym drzewie Kaiju co dosłownie znaczy drzewo świata, które znajduje się na ich planecie rodzinnej. Jednak bardzo rzadko raz na kilka tysiącleci wyrasta wyjątkowy złoty owoc, z którego rodzi się Kaishin o wrodzonej boskiej mocy, są oni tak potężni iż zawsze rodzą się jako bogowie kreacji w przeciwieństwie do reszty. Zdarza się iż drzewo urodzi zgniły owoc z którego powstaje zły do szpiku kości mieszkaniec, zdarza się też ekstremalnie rzadko by ze złotego czy zwykłego owocu narodziła się zła istota. Oni zwykle są wyrzucani do świata demonów oddzielonego od reszty danego wszechświata. Bardzo często zdarza się iż naprawdę wyjątkowe i wybitne dusze śmiertelników są ściągane do drzewa by odrodzić się jako mieszkańcy Kaishinu, gdyż naturalnie będą posiadali wyjątkowe umiejętności. Pomimo ich pochodzenia Shinjini mogą się rozmnażać z większością gatunków śmiertelnych w tym między sobą gdyż fizycznie nie różnią się wiele od ludzi.Wszyscy przedstawiciele ich rasy są w stanie wyczuwać boską ki, która znacznie różni się od zwykłej i naturalnie jest silniejsza, zaś ci którzy stali się bogami sami z niej korzystają.
Cechy główne:

-Żyją przez eony lat, dzięki czemu mogą przejść do następnej ery jeżeli gracz tego chce

-Jako Kaio mogą uczyć innych graczy technik własnych

-Od momentu stania się Kaioshinem zyskują Boską Ki, której nie można wykryć ki feelingem, są jednak wyjątki które to potrafią

-Potrafią wykrywać Boskie ki

Ważne Informacje:

-Rangi/Transformacje Kaishin

-Techniki Kaishin
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://testdomena.forumpolish.com
Admin
Admin


Liczba postów : 44
Join date : 16/07/2015

PisanieTemat: Re: Grywalne Rasy   Sro Gru 14, 2016 4:02 pm

Demony


Tajemnicza zła rasa, której geneza jest znana zaledwie nielicznym. Wbrew pozorom choć zamieszkuje ona wszystkie zakątki galaktyki, demony nie są naturalną rasą występującą w tym wszechświecie. Pomioty powstały jeszcze przed stworzeniem ich świata, który zamieszkują do dziś. Nikt nie zdawał sobie z tego sprawy, nawet sami bogowie, ale jak się okazuje, zbiorowa świadomość, wspólne pragnienie, zebrane emocje wraz z ki posiadają moc kształtowania samej rzeczywistości. Wojny zawsze istniały, były pierwszymi źródłami istniejącej negatywnej energii, jednakże zmieniło się to, ty walki osiągnęły skalę galaktyczną. Gdy zostały zniszczone pierwsze planety, umierające masy ich chęć zemsty, cierpienia, nienawiści razem zebrane z ich wygasającą energią dały życie nowemu gatunkowi. Rasa ta posiadała wrodzoną moc manipulacją ki oraz była rządna krwi, przemocy i radowała się wszelkim wyrządzonym złem. Ich postać była groteskowa a wielu z nich różniła się między sobą wyglądem. Były to pierwsze demony. Ciągłe wojny, podboje planet, niewolnictwo dawało życie kolejnym masom demonów, a dzięki ich długowieczności oraz wrodzonym umiejętnościom bardzo szybko stały się potęgą w galaktyce. Co gorsza wiele złych istot po śmierci odradzało się jako członkowie tej rasy, oraz wiele istot żywych z użyciem rytuałów oraz innych plugawych sposobów zmieniało się w kolejne istoty z różnych powodów, najczęściej dla długowieczności. Z mijającym czasem nawet niektórzy bogowie ulegali pokusie zła, na domiar złego zaczęli rodzić się demoniczni lordowie, których nazwano Makaioshinami. Zagrożenie było tak wielkie iż sami bogowie łącząc siły z najsilniejszymi śmiertelnikami, pokonali demony i wygnali je do specjalnie stworzonego świata, który stał się ich więzieniem i nowym domem. Niestety do dziś rodzą się nowe demony, natomiast z diabelskiego świata przemykają się istoty, które zostały na nim uwięzione. Nie jest to regułą, i choć nadano tej rasie nazwę demony, to nie wszystkie są złe. Czasami zdarzało się iż spleciona jaźń cierpiących, czy umierających była pełna nadziei i wiary w lepsze jutro, z takich pozytywnych emocji również rodzą się dobre jednostki, niektóre z nich uświadamiają sobie iż posiadają inne emocje niż te dominujące, a natomiast inne złagodniały będąc na wygnaniu. Obecnie Rasa demonów jest mocno wymieszana choć mimo, to jest przewaga tych negatywnych osobników.

Ciężko jest opisać tą rasę, ze względu na to iż jest tyle różnych demonów iż nie da się podać listy cech wspólnych dla przedstawicieli tego gatunku. Choć w wielu grimuarach i źródłach wiedzy są posegregowane i ugrupowane, na typy, rodzaje i gatunki, są one tak różnorodne jak całą galaktyka razem wzięta. Zważywszy iż przeważająca liczba kosmitów, posiada podobne układy rozrodcze i pokarmowe, znacząca większość demonów może się rozmnażać między sobą i innymi rasami, jak i wolno spożywać im te same pokarmy, jednakże są wyjątki niekompatybilnych typów, które również różnią się jadłospisem. Choć są konkretne typy i gatunki demonów jest ich tak wiele iż można je podzielić na demoniczne zwierzęta czy humanoidy. Demon może posiadać dowolny wygląd, może być rogatym wilkiem, czterorękim centaurem, wielkim jednookim rogatym mięśniakiem pokrytym łuskami, a nawet przystojnym smukłym humanoidem z ogonem, stożkowymi zębami oraz wypustkami tu i tam. Mogą posiadać właściwie dowolny wygląd i formę, dlatego też ze względu na ich ogromną różnorodność opisanie wszystkiego zajęłoby dużo czasu i miejsca.
Cechy główne:

-Podczas kreacji postaci duży wybór w doborze wyglądu

-Żyją dłużej niż inne rasy

-Uniwersalne i silne techniki

Ważne Informacje:

-Transformacje Demonów

-Techniki Demonów
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://testdomena.forumpolish.com
SomaLiczba postów : 2
Join date : 18/09/2016

PisanieTemat: Re: Grywalne Rasy   Wto Cze 06, 2017 4:19 pm

Half-Saiyanie


Half-Saianie są relatywnie młodą rasą wywodzącą się z ze związków Saiyan i Ludzi z planety Ziemia, gdy pierwsze statki z Vegety trafiły na ich świat.Początkowo Halfy byli wykorzystywani jako niewolnicy i traktowano ich jak zwierzęta. W wyniku wznieconej przez nich Wielkiej Rebelii zdołali wywalczyć sobie wolność. Obecna pozycja Halfów jest najlepsza w całej historii i oficjalnie mają oni te same prawa i przywileje co czystej krwi saiyanie, choć wciąż padaja często ofiarą ostracyzmu.

Half-Saiyanie mogą wyglądać identycznie jak zwykli Saiyanie, bądź jak Ziemianie, wszystko jest zależne czyje geny odziedziczyli. Tak jak czysta krew posiadają małpie ogony.
Są znacznie sprawniejsi fizycznie od ludzi w związku z czym ich organizmy spalają więcej energii dlatego też częściej się odżywiają, lub pochłaniają ogromne ilości pokarmu trzy razy dziennie. Posiadają również naturalną umiejętność używania ki, w rezultacie nie wymagają treningu, by używać ki w najprostszej formie. Half-Saiyanie jednak nie mają takiego zamiłowania do walki jak czysta krew, dlatego też wielu z nich kompletnie zaniedbuje treningi. Wtedy ich organizmy zwykle pochłaniają tyle pokarmu co przeciętny człowiek. Hybrydy są również znacznie inteligentniejsze od czystej krwi, w związku z czym szybciej się uczą oraz częściej trudnią się zawodami wymagającymi większego wysiłku umysłowego.

Cechy główne:

-Przemiany posiadają najwyższe bonusy do cech

-Można je uruchamiać i wyłączać, by celowo ukryć swoją siłę

-Podtrzymanie transformacji wymaga dużych ilości energii ki

-Może uczyć się technik przeznaczonych dla Saiyan i dwóch technik dla Ludzi,

Ważne Informacje:

Transfromacje Half-Saiyan

Techniki Half-Saiyan

Dodatkowe Informacje:

Królewski Dekret

Kalendarium Vegety
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Grywalne Rasy   

Powrót do góry Go down
 
Grywalne Rasy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
TestDomena ::  :: Baza Danych-
Skocz do: